fbpx
0
Your Cart
0
Your Cart

Sultra

2008 m. plaukų stilistas Dana Story, pasitelkęs savo daugiametę patirtį sukūrė prekinį ženklą atspindintį madą, grožį ir Jūsų kuriamą nepriekaištingą įvaizdį.

Sultra tai plaukų formavimo įrankiai gimę vadovaujantis naujausiomis pasaulinėmis technologijomis, kurios užtikrina maksimalią plaukus tausojančią apsaugą, plaukams suteikiant nepriekaištingą, ilgai išliekančią formą.

Suvienijus naujausias infraraudonųjų spindulių, jonų srauto sukurimo, turmalino keramikos ir titaniumo pavirčiaus padengimo technologijas, Sultra padeda ne tik formuoti, bet ir gydyti plaukus bei galvos odą, užtikrinant pakankamą dregmės balansą tiek plauko struktūroje, tiek plaukus supančioje aplinkoje. Tokiu būdu plaukai drėkinami ir stiprinami iš vidaus.

Sultra užtikrina aukščiausią kokybę, įrankių našumą bei geriausią rezultatą, o pagrindinis tikslas, kad plaukų formavimas būtų nuspėjamas, patikimas, stilingas ir tuo pačiu įdomus.

SULTRA PREKINIO ŽENKLO PRIVALUMAI:

• SULTRA – aukčiausios kokybės plaukų formavimo įrankiai, padedantys efektingai sutrumpinti šukuosenos formavimo laiką.

• Maksimaliai tausoja plaukus suteikiant nepriekaištingą formą.

• Ilgai išliekantis rezultatas džiugina visą dieną, o kaskart naudojant plaukai drėkinami ir stiprinami.

PRODUKTŲ SAVYBĖS:

• Visuose įrenginiuose yra įdiegta kombinuota infraraudonųjų spindulių ir jonų technologija tausojanti ir apsauganti plaukus.

• After Hours kolekcijos ypatumas – titaniumo plokštelės, kombiniuota turmalino bei infraraudonųjų spindulių technologija su jonų padavimo skleidikliu pasižymi plaukų bei galvos odos gydomosiomis savybėmis kaip tik tuomet, kai Jūs formuojate norimą šukuoseną.

• Visuose įrenginiuose įmontuoti pastovios temperatūros palaikymo kaitinimo elementai, kurie užtikrins nuoseklų vienodos temperatūros palaikymą, o Jūs lengvai ir greitai sukursite ilgalaikę šukuoseną nepažeidžiant plaukų struktūros.

Rodomi visi 6 rezultatai