fbpx
0
Your Cart
0
Your Cart

Pristatymas ir grąžinimas

Ubela.lt užsakymai yra pristatomi naudojantis OMNIVA paštomatu, OMNIVA kurjerių paslaugomis, DPD kurjerių paslaugomis bei Lietuvos paštu.
Taip pat visus užsakymus siunčiame ir į užsienio šalis. Dėl siuntos mokesčio į užsienį susisiekite su mumis el. paštu info@ubela.lt.

Pristatymo kaina

NEMOKAMAS pristatymas perkant už 50€ ir daugiau!

3.50 € – OMNIVA paštomatas (prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas);
5.00 € – Kurjerio pristatymas (prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas);
7.00 € – Lietuvos paštas (prekės pristatomos per 3-5 darbo dienas).

DĖMESIO! KARANTINO METU PRISTATYMAS GALI UŽTRUKTI IKI 7 d. d.

Pardavėjas pasilieka teisę savo nuožiūra keisti čia išvardintus įkainius.

Siuntos paėmimo (perdavimo vežti) diena skaičiuojama kaip diena 0. Atkreipiame dėmesį, kad pakeistas siuntų pristatymo terminas yra preliminarus. Terminas skaičiuojamas darbo dienomis.

Informacija apie užsakymo siuntimą

Pasirinkus pristatymą į OMNIVA siuntų savitarnos terminalą, gausite SMS pranešimą su nurodyta informacija apie siuntos atsiėmimą.

Pasirinkus pristatymą per kurjerių tarnybą, kurjeris informuos skambučiu prieš pristatydamas siuntą.

Pasirinkus pristatymą Lietuvos paštu, paštas informuos apie gautą siuntą SMS žinute arba pranešimu pašto dėžutėje.

Prekių grąžinimas

  1. Prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais. Tinkamos kokybės prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

1.1. Pirkėjas neturi teisės atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties ir grąžinti Pardavėjui šių prekių:

1.1.1. kokybiškų parfumerijos, kosmetikos, tualetinių preparatų;

1.1.2. kokybiškų Prekių, kuriomis Pirkėjas naudojosi, jas sugadino, pažeidė jų pakuotę ar dėl kitų Pirkėjo atliktų veiksmų Prekės prarado prekinę išvaizdą, taip pat ne visos komplektacijos prekių (pavyzdžiui, prarastos konkrečios Prekių dalys, nėra naudojimo instrukcijos ar garantinės knygelės, jei ji buvo išduota, ir pan.);

1.1.3. kitų Prekių, kurias Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti vadovaudamasis galiojančiais teisės aktais.

  1. Norėdamas grąžinti nekokybišką ar kokybišką prekę, Pirkėjas turi susisiekti su Pardavėju ir elektroninio pašto adresu info@ubela.lt ir pateikti aiškų pareiškimą dėl prekių grąžinimo, bei nurodyti savo vardą ir pavardę arba pavadinimą, adresą, telefono numerį, prekių pirkimo datą, norimų grąžinti prekių pavadinimą ir kiekį.
  2. Grąžinant prekes Pardavėjui, būtina laikytis šių sąlygų:

3.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

3.2. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

3.3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

3.4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

3.5. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą ir užpildytą grąžinimo dokumentą.

  1. Atsisakydamas sutarties (grąžindamas prekes), Pirkėjas nedelsdamas ir ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo pranešimo apie grąžinimą pateikimo Pardavėjui dienos turi išsiųsti arba perduoti prekes Pardavėjui.
  2. Prekės pakeičiamos arba už jas sumokėti pinigai Pirkėjui į jo sąskaitą grąžinami ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės grąžinimo dienos.
  3. Pardavėjas gali negrąžinti Pirkėjui jo sumokėtų sumų tol, kol prekės negrąžintos Pardavėjui arba kol Pirkėjas pateikia įrodymą, kad prekės yra išsiųstos Pardavėjui.
  4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šioje Taisyklių dalyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
  5. Grąžinamas prekes Pirkėjas gali atsiųsti per kurjerį.

Kilus klausimams, kreipkitės į info@ubela.lt arba tel. +370 648 61618 (I-V  8.00-17.00 val.)