fbpx
0
Your Cart
0
Your Cart

TEBISKIN

TEBISKIN® Cytoceuticals yra išskirtinė aukšto efektyvumo dermokosmetikos produktų linija, sukurta specialiai estetinės medicinos specialistams, chirurgijos ir dermatologijos profesionalams, kad jie galėtų savo klientams pasiūlyti profesionalias, veiksmingas ir saugias priemones.

Produktai buvo kruopščiai bei atidžiai sukurti remiantis tyrimais, kad odos estetinės problemos būtų sprendžiamos efektyviai.

TEBISKIN® – mokslu ir naujausių technologijų pažanga pagrįsti produktai, siekiant suteikti arba išlaikyti gražią ir sveiką odą. Produktai yra sukurti atsižvelgiant į sudėtingus mechanizmus, keratinocitų ir fibroblastų molekulinę biologiją, kuri daro įtaką epidermio ir dermos ląstelių – pagrindinių odos struktūros sluoksnių – veiklai.

Aktyvūs ingredientai buvo parinkti ir derinami remiantis moksliniu principu, nukreipiant produkto veikimą tiriama linkme.

TEBISKIN® sistemų filosofija yra sukurta remiantis moksliniais tyrimais, kuomet atskiri ingredientai sujungiami į vieną elementą, suteikiant odai bendrą praktinę naudą. Šios sistemos leidžia pasiekti kiekvienam produktui iškeltą tikslą. Efektyvumą sustiprina taikomos pažangiausios transportavimo sistemos ir technologijos.

Aukštos kokybės produktų formulių efektyvumą papildo naujoviškos veikliųjų medžiagų transportavimo Sistemos ir technologijos, skirtos pagerinti produktų savybes. Jos sustiprina ir prailgina formulėse esančių medžiagų veikimą, atsižvelgiant į įvairių odos tipų poreikius ir bendrą odos būklę.

Rodomi visi 23 rezultatai